طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی دکوراسیون رستوران سنتی و مدرن.مجموعه ی پایا دکور به عنوان یکی از فعالان در زمینه ی ارائه ی خدمات طراحی دکور داخلی در تهران و کرج، در این مقاله به بیان برخی از نکات مهم پرداخته است و امیدواریم که به عنوان یک راهنما برای کسانی که صاحب رستوران هستند و یا در فکر راه اندازی آن می باشند، مفید واقع شود. رستوران داری از آن دسته مشاغل خاص و پیچیده است که توجه به جزییات و ریزه کاری های زیادی می تواند منجر به موفقیت و پیشرفت در این کسب و کار شود. در واقع این شغل به نوعی مجموعه ای از مشاغل در کنار یکدیگر است. در دنیای امروزی این کسب و کار تا حد زیادی از شیوه ی سنتی خارج شده و افرادی که در این زمینه فعال هستند، بیشتر از گذشته به جزییات موثر در توسعه ی آن توجه می کنند.

یکی از این موارد و ریزه کاری ها مرتبط با طراحی دکوراسیون داخلی رستوران می باشد البته که در وهله ی اول کیفیت غذایی و سرویس دهی آن رستوران مهم ترین عامل در موفقیت این کسب و کار می باشد اما باید به این موضوع نیز توجه داشت که برخی از عوامل دیگر هم می توانند تکمیل کننده و در روند پیشرفت و توسعه موثر واقع شوند. همانند سایر مشاغل، مخاطبان مهم ترین کسانی هستند که لازم است صاحبان مشاغل نیازها و تمایلات آن ها را بشناسند و بر طبق این شناخت به رفع نواقص و بهینه نمودن بیزینس خود بپردازند. طراحی دکوراسیون داخلی رستوران نیز اگر به صورت اصولی صورت بگیرد، بدون شک تاثیرات مثبتی بر دیدگاه مشتریان نسبت به کسب و کار شما خواهد داشت و توجه افراد مختلف را با هر نوع سلیقه ای جلب خواهد کرد.دکوراسیون رستوران

همه ی افراد دوست دارند که در هنگام مراجعه به رستوران علاوه اینکه از غذاهایی سالم، خوشمزه و با کیفیت برخوردار می شوند، در محیطی آرامش بخش،شیک، زیبا و تمیز ساعات خود را سپری نمایند و در اینکه شما به عنوان صاحب رستوران موظف هستید تا چنین محیطی را برای مشتریان فراهم نمایید، شکی نیست. توجه داشته باشید که جزیی ترین موارد مرتبط با دکوراسیون نیز می تواند بر حسی که مشتری از فضای داخلی رستوران شما می گیرد تاثیر داشته باشند، رنگی که برای دیوارها، پرده ها، رومیزی ها، صندلی و حتی بشقاب ها و ظروف غذاخوری انتخاب می نمایید، میزان برخورداری فضایی داخلی از نور کافی، داشتن تهویه ی مناسب، کیفیت سرویس غذایی، نحوه ی برخورد پرسنل با مشتریان و ….

توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون رستوران، کسب و کار شما از شیوه ی سنتی به مدرن که امروزه بیشتر مورد پسند افراد مختلف می باشد، تغییر خواهد کرد و از این طریق می توانید با سایر همکاران، رقیبان و افراد فعال در این صنف رقابت سالم داشته باشید که البته موفقیت در این رقابت وابسته به رعایت مجموعه ای از فاکتورها می باشد که با توجه به اهمیت و پیچیده بودن مواردی که می تواند موجبات موفقیت رستوران شما را فراهم آورد؛ مجموعه ی پایا دکور با برخورداری از طراحان مجرب و آگاه، راهنما و مشاور شما در زمینه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رستوران خواهد بود.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

راهنمای طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان رستوران

بسیار مهم است که فضای رستوران شما به چه اندازه بوده و از چه متراژی برخوردار باشد، برای مثال در فضاهای بزرگتر می توان رستوران را به بخش های مختلف و حریم های خصوصی جداگانه تقسیم نمود ( خانوادگی و …. ) و در چنین متراژی محدودیت آنچنانی در انتخاب نوع و تعداد میز و صندلی ها نخواهید داشت. همچنین نوع و سبک رستوران تاثیر مستقیمی بر نحوه ی چیدمان آن دارد؛ یعنی قطعا الگوهایی که برای طراحی دکوراسیون رستوران سنتی وجود دارد با انواع فرنگی متفاوت خواهد بود. با توجه به محبوبیت استفاده از آشپزخانه باز / اوپن در رستوران های امروزی اگر بتوان در فضای مربوطه این مورد را پیاده سازی نمود؛ تا حد زیادی حس اطمینان و اعتماد مشتریان به نحوه ی عملکرد رستوران شما افزایش خواهد یافت.

خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون رستوران

پیشنهاد ما این است که شما تمرکز خود را بر روی دو عامل بسیار مهم یعنی کیفیت غذا و دکوراسیون زیبا قرار دهید تا بتوانید در مدت زمان کمتری توجه و رضایت مشتریان را به دست آورید؛ بدین منظور لازم است که در ابتدا توقعات و ایده آل های خود را از طراحی دکوراسیون رستوران مکتوب کنید و در اختیار طراحان پایا دکور قرار دهید. همچنین میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید و مدت زمانی که برای انجام این کار مد نظر دارید را اعلام نمایید تا ما بر اساس این موارد بتوانیم یک برنامه ی مفید برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تعیین نماییم. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره ها ی موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *