طراحی دکور داخلی مغازه گل فروشی

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون مغازه گل فروشی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.گل فروشی از آن دسته مشاغل جذاب و هیجان انگیز است که با داشتن ویژگی هایی خاص به اندازه ی کافی توجه بینندگان و رهگذران را به خود جلب می کند. معمولا در کشور ما گل به صورت مناسباتی و در مراسم های خاصی خریداری می شود و عمده ی سود و فروش صاحبان این کسب و کار نیز در همین ایام است اما می توان با به کارگیری راهکارهایی باعث شد تا بیش از پیش این بیزینس مورد توجه عموم قرار گیرد و مشتریان به عنوان یک مغازه گل فروشی خاص و جذاب در شهر یا محل زندگی خود، از کسب و کار شما یاد کنند.

دکوراسیون مغازه گل فروشی

بدیهی است که گل به خودی خود زیباست و موجب زیباتر شدن فضای فروشگاه شما می شود اما این موضوع دلیل نمی شود که از طراحی دکوراسیون داخلی غافل شوید. شما می توانید با استفاده از روش های مشخصی محیط کار خودتان را زیباتر از قبل نمایید و سیستم سنتی و معمولی را کنار گذاشته و به سمت مدرن، امروزی و مشتری پسند شدن حرکت کنید. امروزه طراحی دکوراسیون یک بخش مهم از راه اندازی یک بیزینس می باشد و اگر از قبل مغازه ی گل فروشی خود را طراحی و راه اندازی کرده اید، اکنون وقت آن رسیده است که مطابق با تغییرات، پیشرفت ها و نوآوری های ایجاد شده در دنیای معماری، دکوراسیون داخلی فروشگاه را به روز رسانی کنید. توجه داشته باشید که هدف تجمل گرایی و شلوغ کردن فضای داخلی نیست بلکه هدف افزودن چاشنی خلاقیت است تا متفاوت تر و بهتر جلوه کنید.

با توجه به رنگ بندی بی نظیر و مختلف انواع گل در مغازه گل فروشی طیف وسیعی از رنگ های زنده و زیبا در معرض دید مشتریان قرار دارد؛ بنابراین سایر رنگ هایی که برای زمینه ی دیوارها، کف، سقف و … استفاده می شود بهتر است ساده و از مجموعه ی رنگ های خنثی مثل سفید انتخاب شوند. این نظر و پیشنهاد مجموعه ی طراحی دکوراسیون داخلی پایا دکور است که محیط فروشگاه شما هر چه ساده تر و منظم تر باشد، زیباتر دیده خواهد شد.

مهم ترین نکته ای که صاحبان مشاغل ارجمند باید به آن توجه نمایند این است که مغازه گل فروشی فراتر از این است که صرفا محلی برای نمایش گل ها باشد، بلکه باید حس مثبت و خوبی را به مشتری ارائه دهد، حسی که فراتر از ماهیت و رنگ و بوی خوش گل ها وگیاهان است. بر این اساس طراحی دکوراسیون هوشمندانه برای این محیط، می تواند موجب تقویت این حس مثبت شده و مشتری در بدو ورود به فروشگاه شما احساس آرامش بیشتری داشته باشد و مجموعه ای گردآوری شده از زیبایی ها را ببیند..

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گل فروشی

نقش خلاقیت در طراحی دکوراسیون مغازه گل فروشی و گلخانه

خلاق باشید و ایده های خودتان را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در نهایت با همکاری یکدیگر بتوانیم طرح مناسب مغازه گل فروشی شما را طراحی و پیاده سازی نماییم. در این راستا می توان از انواع متریال به گونه ای که در کنار گل و گیاهان زیبایی لازم را تامین نمایند، استفاده نمود. از انواع قفسه های دیواری یا متحرک و سکوها نیز می توان برای چیدمان و نظم بخشیدن به محیط داخلی استفاده کرد و گلدان ها را بر روی آن ها قرار داد. در یک مغازه گل فروشی چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد این است که تک تک گل ها توسط مشتریان دیده شوند و از دید آن ها پنهان نباشند و بدین منظور لازم است که تکنیک های نورپردازی صحیح اجرا شده و همچنین گلدان ها در زاویه و جایگاه درست قرار گرفته باشند.

نکات مهم در طراحی نما و دکوراسیون مغازه گل فروشی

  • استفاده از سیستم های حرفه ای برای تامین رطوبت محیط داخلی ضروری می باشد.
  • با به کار گیری تکنیک های صحیح نور پردازی می توان علاوه بر استفاده از نور طبیعی، از نور مصنوعی نیز برای روشن سازی محیط و تامین نور لازم برای رشد گیاهان وگل ها نیز استفاده نمود.
  • با توجه به نوع دکوراسیون مغازه گل فروشی و متریال استفاده شده برای پیاده سازی آن، لازم است که از انواع لاستیک های هوابندی و آب بندی استفاده شود.
  • نوع چیدمان و محل قرار گیری گل ها و گلدان نیز اهمیت دارد و با توجه به متراژ و فضایی که در اختیار دارید، انجام می شود.
  • اگر در مغازه ی گل فروشی علاوه بر گل و گیاه، انواع وسایل دیگر مثل گلدان، وسایل باغبانی، وسایل تزیینی و … نیز به فروش می رسانید لازم است که حتما فضای جداگانه ای را برای چیدمان آن ها در نظر بگیرید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه گل فروشی با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *