طراحی دکوراسیون با رنگ های خنثی

رنگ های خنثی در دکوراسیون

هیچ اشکالی ندارد اگر خانه را بخواهید با طوسی و بژ دکور کنید ، ولی یک مقدار معین از رنگ های ریسکی می تواند اتاق را به یک حالت شیک و به یاد ماندنی تبدیل کند. برای این حرکت نیازی نیست که یک دیوار را قرمز کنید یا یک نیمکت طلایی بگذارید، چیزهای تزئینی کوچکتر ، مثل یک کاسه سرامیکی طرح دار یا یک بافتنی طرح دار، می تواند آن تاثیر به سزا را ایجاد کند.بازی رنگ ها در پالت رنگهایی که به هم میآیند هم می تواند به شکل غیر ملموسی تاثیر بگذارد مثلا آبی روشن با روی یک کار چوبی داشته باشیم ، یا یک فضای کاملا خنثی را با طیف رنگهای پر انرژی جان دار کنیم. در ایجا طراحان دکوراسیون شرکت فرامپتون ، به مامی گویند که چطور از رنگ ها در فضا استفاده کنیم ، حتی آن رنگ های بسیار خنثی.

شما میتوانید در ادامه با برخی از مهمترین خدمات گروه صنعتی پایا دکور همراه باشید :

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

رنگ های خنثی در طراحی دکوراسیون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از رنگ های سرد و گرم به صورت متعادل استفاده نمایید

فضا ها اغلب یا خیلی سر یا خیلی گرم به نظر می آیند . ما دوست داریم که با تناژ رنگ های گرم و سرد بازی کنیم تا یک حس تعادل بدهد . ما یک کار چوبی کنگره دار را با رنگهای یاسی و آبی روشن ست کرده ایم.

با استفاده از دیوار ها و کف خانه به خانه طرح بدهید

استفاده از بافت های خاص به فضاهای خنثی عمق می دهد ، برای همین شما آرامش را بدون اینکه خسته کننده باشد،حس میکنید. بهترین راه برای طرح دادن، فرش است،که یک دید لایه ای به ما می دهد. از لحاظ معماری، سنگ ها و کاشیها با سطوح مختلف مثل مات و براق ؛سایه ها و بافت های مختلفی را ایجاد می کند.

نصب تابلوهای هنری بزرگ

استفاده از یک آثار هنری فرصتی است که رنگ ها وشخصیت ها را به پالت رنگهای خنثی تزریق کنید .به عکسها، نقاشیها بزرگ بیاندیشید

بگذارید نورپردازی وجود داشته باشد

نورپردازی های تندیسی شکل در اشکال مختلف و سایزها و رنگ های مختلف ، فضایی که با رنگ خنثی دکوراسیون شده را زنده می کند . ترکیب لامپ ها با لوستر و دیوارکوبها  به محیط یک نور با کیفیت می دهد . گوشه های اتاق را نادیده نگیرید ، چون اکثرا احساس تاریکی می دهد.

استفاده از رنگ های خنثی در طراحی دکوراسیون

فضا را مثل وقتی که خودتان لباس می پوشید دکور کنید ، سعی کنید با ازطریق اکسسوری ها ، الگوهای خیره کننده ای را اضافه کنید. اشیا را خیلی غیر معمول طوری در کنار هم قرار بدهید که به یک رویداد خاص بر گردد و یک داستانی از کلکسیون شما داشته باشد. سرامیک ها ، سینی ها، کاسه ها، بالش ها ، پتو ها به شما این فرصت را می دهند که از طرح های مختلف استفاده نمایید.وسایل را هر چند وقت یکبار جابه جا کنید خونه است موزه که نیست.

تزریق رنگ شتری

علاقهمندی بیش ازحد ما به رنگ خنثی ، به خاطر رنگ شتری است.آن به پالت ما بدون اینکه  زیاد جلب توجه کند ، تنها با یک رنگ فضا را زیبا می کند.رنگ شتری برای مبلمان واقعا زیبا میشود.حالا چه رومبلی پارچه ای چه چرمی باشد.

در آخر اینکه امیدواریم که از این مقاله از گروه دکوراسیون داخلی پایا دکور،طراحی و مجری تخصصی دکوراسیون مغازه و دکوراسیون اداری استفاده کرده باشید…

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *