طراحی دکوراسیون داخلی مغازه زیورآلات

گروه پایا دکور , طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون مغازه زیورآلات در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که در مشاغلی که کالایی برای فروش به مشتریان دارند، پس از جذابیت، زیبایی، با کیفیت بودن و به روز بودن کالاهای قابل ارائه چه چیزی در جذب مشتریان به صورت غیر مستقیم و مستقیم تاثیر گذار است؟

در این مقاله از سری مقالات وب سایت مجموعه ی طراحی دکوراسیون داخلی پایا دکور به نکته ای اشاره خواهیم کرد که تخصص ماست و آن هم طراحی یک دکور مناسب و ویترین جذاب برای مشاغل مرتبط با فروش می باشد. نمای ظاهری یک کسب و کار اولین اطلاعاتی است که فرد بیننده از آن بیزینس به دست خواهد آورد. پس برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه زیورآلات خود، بهترین را به مشتریان ارائه دهید؛ یعنی اینکه با استفاده از دانش و مهارت افراد متخصص و سازماندهی ایده ها و سلایق خودتان می توانید به راحتی، یک چیدمان بینظیر را ایجاد نمایید تا در نگاه اول از جانب شما با مشتریان سخن بگوید و آن ها را به بازدید از فروشگاه و در نهایت خرید تشویق و ترغیب کند.

دکوراسیون مغازه زیورآلات

طراحی دکور ویترین مغازه زیورآلات باید متناسب با نوع آن بیزینس و کالاها و محصولات متمایز از سایر مشاغل باشد و در واقع ویترین برای تاثیر گذاری بیش تر قطعا نیازمند یک چیدمان حرفه ای است. چیدمان حرفه ای در طراحی دکوراسیون فروشگاه زیورآلات چیدمانی است که در وهله ی اول بتوان با ساده ترین متریال اولیه آن را پیاده سازی نمود و البته به لحاظ زمانی و هزینه ای که صرف خواهد شد نیز، کاملا بهینه و بصرفه باشد و همچنین این چیدمان متناسب با نوع کالایی باشد که مشتری خریداری خواهد کرد

برای مثال در مورد مغازه زیورآلات استفاده از انواع مدل های ویترین شیشه ای می تواند علاوه بر حفظ امنیت برای کالا ها، باعث شود تا زیبایی هر یک از آن ها بیشتر در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و قطعا به این منظور به کارگیری تکنیک های مناسب نورپردازی نیز مهم می باشد؛ پس مهم ترین نکته ای که در مورد طراحی دکوراسیون مغازه زیورآلات وجود دارد این است که نوع چیدمان و دکور باید متناسب با نوع کالاها باشد به گونه ای که موجب افزایش زیبایی و چشم نوازی ان ها شده و همچنین امنیت آن ها را برای جلوگیری از صدمات، شکستن و … تامین نماید.

اگر می خواهید برای فروشگاه زیورآلات خودتان دکوری را در نظر بگیرید و در شرف راه اندازی کسب و کار خود هستید و یا اینکه نیاز به طراحی مجدد دکوراسیون داخلی مغازه زیور آلات خود دارید، پایا دکور می تواند با ارائه ی ایده ها و راهنمایی های کافی به شما کمک نماید. مزیت سپردن کار به افرادی که در یک زمینه ی خاص دارای تخصص کافی هستند، این است که شما می دانید که کار شما به بهترین نحو و با حداکثر اشتراک با آن چه در مورد طراحی دکوراسیون داخلی مغازه زیورآلات ذهن خود داشته اید، انجام خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات دقیق تر و جامع تر با ما تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه زیورآلات

نکات مهم و کلیدی برای طراحی داخلی دکوراسیون مغازه زیورآلات

دکوری که قصد پیاده سازی آن را دارید، باید حتما با میزان فضا و متراژ فروشگاه تناسب داشته باشد.

با اندکی مطالعه و تحقیق در اینترنت می توانید از جدید ترین طرح ها و ایده ها با خبر شوید تا بتوانید متمایز از دیگران عمل کنید.

بسیار مهم است که فروشگاه شما از چه تعداد دیوار، پنجره و یا ستوان بهره مند است، واضح است که هر چه تعداد دیوارها بیشتر باشد قدرت مانور بیشتری وجود دارد و می توانید این فضا ها را به محلی برای قرار دادن ویترین ها و چیدمان زیورآلات اختصاص دهید.

در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه زیورآلات یکی از مهم ترین موارد، نورپردازی درست و اصولی است که باعث بازتاب شدن نور خواهد شد و زیبایی و درخشش و جزییات هر یک از کالاها بیشتر نمایان می گردد. البته بخشی از این نورپردازی، رتبط با این است که فروشگاه شما در ساعات مختلف روز از چه میزان نور طبیعی برخوردار است؟

نکته ی بعدی مرتبط است با انتخاب روشی برای نظم بخشیدن و چیدمان زیورآلات، استفاده از انواع ویترین های شیشه ای، دکورهای چوبی و سنگی و ….. به گونه ای که صدمه ای به کالا ها نرساند و همچنین از لحاظ امنیتی قابل قبول باشد و در عین حال زیبایی و مدرنیته بودن دکوراسیون فروشگاهتان را تامین کند، توصیه می شود.

هارمونی رنگ های به کار رفته در یک فضا نیز یکی دیگر از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه شود. انتخاب رنگ برای کف پوش، دیوارها، قفسه ها، ویترین ها و …. می تواند به طور مستقیم باعث شود که فضای مغازه زیورآلات شما کوچک تر یا بزرگتر دیده شود. پس در انتخاب رنگ حتما دقت نمایید.

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از توضیحات تکمیلی و مشاوره در مورد طراحی دکوراسیون مغازه زیورآلات با گروه پایا دکور تماس بگیرید.

برچسب ها : , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.